Koda Sanat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemizin adını Koda Sanat ile ilgisiz kişilere verelim mi?

2 posters

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Vote_lcap0%Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Vote_lcap33%Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Vote_lcap67%Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Vote_rcap 67% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 3

Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Empty Sitemizin adını Koda Sanat ile ilgisiz kişilere verelim mi?

Mesaj  corpse bride Ptsi Eyl. 24, 2007 2:53 pm

Ben sitenin adının Koda Sanat ile alakası olmayan kişilere verilmemesinden yanayım.Fakat müzikle ilgilenen kişilerin yararı dokunabilir die düşünüorum...Yalnız Koda ile bağlantısı olmayan kişiler üye olursa onları incelememiz gerekiyor.Çünkü bazı insanlar siteyi hackleyebilir.Bunu da gözardı etmemek gerekir.Bunun için ne yapabiliriz arkadaşlar Question Benim önerim admin her üye olan kişiye özel msj atsın ve adını öğrensin... Idea
corpse bride
corpse bride
Müzisyen
Müzisyen

Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Empty Geri: Sitemizin adını Koda Sanat ile ilgisiz kişilere verelim mi?

Mesaj  Hardgirl Salı Eyl. 25, 2007 6:31 pm

adresi sadece koda sanat taki kişiler bilirse bir sorun olmaz zaten eğer üyeler koda sanattan deilse banlanır çünkü bu forum koda sanattaki kişiler için açılmıştır benim fikrim bu Cool
Hardgirl
Hardgirl
Site Görevlisi
Site Görevlisi

https://kodasanat.yetkin-forum.com

Sitemizin adını Koda Sanat  ile ilgisiz kişilere verelim mi? Empty Geri: Sitemizin adını Koda Sanat ile ilgisiz kişilere verelim mi?

Mesaj  corpse bride Salı Eyl. 25, 2007 6:44 pm

Öyle düşündüm bn de ama tanıdık gitaristler olursa ii de olabilir die düşündüm... Rolling Eyes
corpse bride
corpse bride
Müzisyen
Müzisyen

Mesaj  Hardgirl Paz Ekim 07, 2007 8:26 pm

biz(ben ve babam) Gitar öğretmenimiz ile konuştuk hackerlar artık gündemde ve siteye hacklerlerse bütün emekler boşa gider bu yüzden dışardan kişi almıyalım arkadaşl- olursa bile denemelik olsun diye yada iş olsun diye merakından hackleme olayı var ve hacklerse belki bida o şahısı kısa zamanda rastlayamazsak hesap bile soramayız en azından kurstan biri olursa niye yaptın falan gibi şeyler yapabiliriz.Hep duyarız arkadaşımız genelde msn ni patlatim mi? hackliyim mi? falan der ama umarım bir çözüm yolu bulabiliriz.Çünkü uzman hackerlar üye olmadan güvenliği en yüksek seviyedeki siteyi bile çökertiyorlar Exclamation
Hardgirl
Hardgirl
Site Görevlisi
Site Görevlisi

https://kodasanat.yetkin-forum.com

- Similar topics